IC-SOCKET 12PIN PRECISION 0.3"(7.62MM) TIN W/O - L-KLS1-217-12-Y-1
7,17₺
Vergiler Hariç: 5,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-217-12-Y-1
- SKU: L-KLS1-217-12-Y-1
Ürün Detayları
| Kategori | Hassas Entegre Soketler |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-217 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Satır Aralığı | 7.62 mm |
| Pin Aralığı-Post | 2.54 mm |
| Pin Aralığı-Birleşme | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Sn Over 50U" Nickel |
| Kontak Malzemesi | Beryllıum Copper |
| Gövde Materyali | PBT UL94V-0 |
| Central Support | W/O Central Support |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
IC-SOCKET 12PIN PRECISION 0.3"(7.62MM) TIN W/O - L-KLS1-217-12-Y-1
, L-KLS1-217-12-Y-1
, Entegre Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.