IC OPTOISO TRANS OUTPUT 5000Vrms 1 CHANNEL - FOD817A3SD
22,85₺
Vergiler Hariç: 19,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FOD817A3SD
- SKU: FOD817A3SD
Ürün Detayları
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | ONS (FAIRCHILD) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %80 - %160 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +110 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5000 VRMS |
| Özellikler | 4-Pin DIP Phototransistor Optocouplers |