IC OPTOISO DC-IN 1-CH TRANS DC-OUT PDIP4 - SFH617A-2-VISHAY
13,58₺
Vergiler Hariç: 11,31₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SFH617A-2-VISHAY
- SKU: SFH617A-2-VISHAY
Urun Detaylari
| Kategori | Transistör ve Fotovoltaik Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DIP4 |
| Kanal Sayısı | 1 |
| İletim Voltajı | 1.35 V |
| Çıkış Voltajı | 70 V |
| Çıkış Akımı | 50 mA |
| Akım Transfer Oranı | %63 - %125 |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +100 °C |
| İzolasyon Voltajı | 5300 VRMS |
| Özellikler | Optocoupler, Phototransistor Output, High Reliability, 5300 VRMS, 110 °C Rated |
Etiketler:
IC OPTOISO DC-IN 1-CH TRANS DC-OUT PDIP4 - SFH617A-2-VISHAY
, SFH617A-2-VISHAY
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.