IC OPTOISO 600VAC ZC VDE 4-SMD - S2S4BY0F
84,78₺
Vergiler Hariç: 70,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: S2S4BY0F
- SKU: S2S4BY0F
Ürün Detayları
| Kategori | Triyak SCR Çıkışlı Optokuplörler |
| Üretici Firma | SHARP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SMD4 |
| Çıkış Tipi | TRIAC |
| Kanal Sayısı | 1 |
| Kesim Durum Çıkış Uç Voltajı | 600 V |
| Tetikleme Akımı | 10 mA |
| İletim Voltajı | 1.2 V |
| İzolasyon Voltajı | 3750 VRMS |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 °C ~ +100 °C |
| Özellikler | Zero Cross Type Phototriac Coupler for Triggering |
Etiketler:
IC OPTOISO 600VAC ZC VDE 4-SMD - S2S4BY0F
, S2S4BY0F
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.