IC DIG CONV 14TSSOP
103,62₺
Vergiler Hariç: 86,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TDC7200PWR
- SKU: TDC7200PWR
Urun Detaylari
| Kategori | Sensör ve Transdüser Arayüzleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TSSOP14 |
| Fonksiyon | Time to Flight to Digital Converter |
| Besleme Voltajı | 2 to 3.6 V |
| Besleme Akımı | 1.35 mA |
| Arayüz | SPI |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | Time-to-Digital Converter for Time-of-Flight Applications in LIDAR, Magnetostrictive and Flow Meters |