IC COMPARATOR DIFF DUAL 8VSSOP
13,41₺
Vergiler Hariç: 11,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: LM293DGKR
- SKU: LM293DGKR
Ürün Detayları
| Kategori | Analog Komparatörler |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | VSSOP8 |
| Çıkış Tipi | CMOS, MOS, Open-Drain, TTL |
| Eleman Sayısı | 2 |
| Besleme Voltajı, Tek/Çift (±) | 2 to 36 V, ±1 to 18 V |
| Besleme Akımı | N/A |
| Çalışma Akımı | 2.5 mA |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | N/A |