IC-65 TRANSCEIVER HALF 1/1 8SOIC - SN65HVD1782QDRQ1
249,08₺
Vergiler Hariç: 207,56₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SN65HVD1782QDRQ1
- SKU: SN65HVD1782QDRQ1
Ürün Detayları
| Kategori | Driver, Receiver ve Transceiver Entegreleri |
| Üretici Firma | TEXAS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Fonksiyon | Transceiver |
| Besleme Voltajı | 3.3 to 5 V |
| Besleme Akımı (Maks) | N/A |
| Sürücü/Alıcı Sayısı | 1/1 |
| Veri Hızı | 10 Mbps |
| Protokol | RS422, RS485 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | Fault-Protected RS-485 Transceivers With 3.3V to 5V Operation |