IC-3K21 VOICE 2.2V-3.6V 21sn SOP8 APLUS - AIVR3K21-8SOP
13,64₺
Vergiler Hariç: 11,36₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AIVR3K21-8SOP
- SKU: AIVR3K21-8SOP
Ürün Detayları
| Kategori | Bir Defa Programlanabilir Ses Entegreleri |
| Üretici Firma | APLUS INTEGRATED |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOP8 |
| Ses Süresi | 21 s |
| Örnekleme Frekansı | 6 kHz |
| Örnekleme Bit Sayısı | 4 Bit |
| Çalışma Voltajı | 2.2 V to 3.6 V |
| Çalışma Akımı | 4 mA |
| Programlanabilir I/O | 8 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | 8-bit CPU based Voice chip series |
Etiketler:
IC-3K21 VOICE 2.2V-3.6V 21sn SOP8 APLUS - AIVR3K21-8SOP
, AIVR3K21-8SOP
, Ses Entegreleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.