IC-24C64 EEPROM SO8 SMD ATMEL
13,20₺
Vergiler Hariç: 11,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AT24C64D-SSHM-T
- SKU: AT24C64D-SSHM-T
Urun Detaylari
| Kategori | Embedded Hafıza Entegreleri |
| Üretici Firma | ATMEL-MICROCHIP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOIC8 |
| Bellek Türü | EEPROM |
| Bellek Boyutu | 64 Kbit |
| Bellek Düzeni | N/A |
| Besleme Voltajı | 1.7 to 5.5 V |
| Frekans | 1 MHz |
| Erişim Süresi | N/A |
| Arayüz | I2C, 2-Wire Serial |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Özellikler | I2C Compatible Serial EEPROM |