HMI DISPLAY 4.3" 480x272 RTP - NX4827P043-011R
3.740,18₺
Vergiler Hariç: 3.116,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: NX4827P043-011R
- SKU: NX4827P043-011R
Ürün Detayları
| Kategori | HMI ve HDMI Modüller |
| Üretici Firma | NEXTION |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 4.3 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Dokunmatik Fonksiyon | Resistive Touch |
| Arayüz | TTL |
| Aktif Alan | 105.5x67.2 mm |
| Voltaj Değeri | 5 V |
| Parlaklık | 300 cd |
| Kontrol Kartı | N/A |
| En-Boy Oranı | N/A |
| Görüş Yönü | N/A |
| Ek Özellik | N/A |
| Dış Uzunluk | 120 mm |
| Dış Genişlik | 74 mm |
| Dış Yükseklik | 6.2 mm |