HEAT SHRINK 1.6mm BLACK 1mt (MAKARON) 2:1 W/UL - MAKARON 07718016 061 10
195,87₺
Vergiler Hariç: 163,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MAKARON 07718016 061 10
- SKU: MAKARON 07718016 061 10
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | WÜRTH SANAYİ ÜRÜNLERİ |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 1.6 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 0.8 mm |
| Renk | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | With UL |
Etiketler:
HEAT SHRINK 1.6mm BLACK 1mt (MAKARON) 2:1 W/UL - MAKARON 07718016 061 10
, MAKARON 07718016 061 10
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.