HEAT SHRINK 10mm BLUE (MAKARON) 2:1 W/O UL - L-KLS8-01140-HT-10-L
19,99₺
Vergiler Hariç: 16,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-01140-HT-10-L
- SKU: L-KLS8-01140-HT-10-L
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 10 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 5 mm |
| Renk | Blue |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | Without UL |
Etiketler:
HEAT SHRINK 10mm BLUE (MAKARON) 2:1 W/O UL - L-KLS8-01140-HT-10-L
, L-KLS8-01140-HT-10-L
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.