HEAT SHRINK 10.5mm TRANSPARENT (MAKARON) 2:1 W/ UL - WOER-R10-TRANSPARENT
20,41₺
Vergiler Hariç: 17,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: WOER-R10-TRANSPARENT
- SKU: WOER-R10-TRANSPARENT
Ürün Detayları
| Kategori | Isı ile Daralan Makaronlar |
| Üretici Firma | WOER |
| Paket Tipi | ROLL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Materyal | Polyolefin |
| Daralma Oranı | 2:1 |
| Daraltılmamış (İlk Haldeki) İç Çap | 10.5 mm |
| Tam Daralma Sonrası İç Çap | 5 mm |
| Renk | Transparent |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +125 °C |
| UL Bilgisi | With UL |
Etiketler:
HEAT SHRINK 10.5mm TRANSPARENT (MAKARON) 2:1 W/ UL - WOER-R10-TRANSPARENT
, WOER-R10-TRANSPARENT
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.