FUSE 3x7MM 100mA 250V AXIAL TB - STB0100A
11,31₺
Vergiler Hariç: 9,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STB0100A
- SKU: STB0100A
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | TAPE&BOX |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | STB |
| Sigorta Tipi | Epoxy Coated (Ceramic Tube) |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 3x7.2mm - Axial |
| Akım Değeri | 100 mA |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 125 VDC |
| Tepki Süresi | Time Lag |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | 0.01 A² s |
| Çap | 3 mm |
| Uzunluk | 7.2 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | cUL, UL |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.