FUSE 1206 4A 125V SMD - R12.300.4
7,91₺
Vergiler Hariç: 6,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: R12.300.4
- SKU: R12.300.4
Urun Detaylari
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 12.300 |
| Sigorta Tipi | Board Mount |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 1206 (3216 Metric) |
| Akım Değeri | 4 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 125 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | 72 VDC |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 3.2 mm |
| Genişlik | 1.6 mm |
| Yükseklik | 0.95 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.