FIXED INDUCTOR 10UH 3A 85 MOHM SMD
62,21₺
Vergiler Hariç: 51,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 74437346100
- SKU: 74437346100
Urun Detaylari
| Kategori | Sabit İndüktörler |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WE-LHMI |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | Non Standard |
| İndüktans | 10 uH |
| Pin Aralığı | None |
| Tolerans | ±20 % |
| Akım Değeri | 3.75 A |
| Akım - Doygunluk (Isat) | 5 A |
| DC Direnci (DCR) | 85 m Ohms |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q200) |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 7.3 mm |
| Genişlik | 6.6 mm |
| Yükseklik | 2.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Teknoloji | Power |
| Koruma / Ekranlama | Shielded |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.