FEMALE HEADER 8PIN(2x4) 1.27mm SMT - 62300821021
56,20₺
Vergiler Hariç: 46,84₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 62300821021
- SKU: 62300821021
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | WÜRTH |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | WR-PHD |
| Montaj Tipi | SMT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 8 (2x4) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 1.27 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold |
| Profil Yüksekliği | 4.3 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.