FEMALE HEADER 2PIN(1x2) 2.54mm THT V/T TRAY
2,41₺
Vergiler Hariç: 2,01₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5PS1SDA85-102G0NNNXL-00
- SKU: 5PS1SDA85-102G0NNNXL-00
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | AMTEK |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 5PS1SDA85 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold Flash |
| Profil Yüksekliği | 8.5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.