FEMALE HEADER 2PIN(1x2) 2.54mm THT V/T MACHINE PIN - DS1002-01-1X2V13
2,96₺
Vergiler Hariç: 2,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DS1002-01-1X2V13
- SKU: DS1002-01-1X2V13
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | CONNFLY |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DS1002-01 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin 150U" |
| Profil Yüksekliği | 7 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 2PIN(1x2) 2.54mm THT V/T MACHINE PIN - DS1002-01-1X2V13
, DS1002-01-1X2V13
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.