FEMALE HEADER 2.54MM 2PIN(1X2) THT V/T MACHINE PIN
2,22₺
Vergiler Hariç: 1,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS1-209-3.0-1-02-S-Y
- SKU: L-KLS1-209-3.0-1-02-S-Y
Urun Detaylari
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-209 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 2 (1x2) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Gold 1.25U" Over Nickel |
| Profil Yüksekliği | 3 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.