FEMALE HEADER 16PIN(1x16) 2.54mm THT V/T BAG - KLS1-208-1-16-S
5,35₺
Vergiler Hariç: 4,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: KLS1-208-1-16-S
- SKU: KLS1-208-1-16-S
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BAG |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS1-208 |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 16 (1x16) Pins |
| Sıra Sayısı | 1 Row |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Selective Gold |
| Profil Yüksekliği | 8.4 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C~+105 °C |
Etiketler:
FEMALE HEADER 16PIN(1x16) 2.54mm THT V/T BAG - KLS1-208-1-16-S
, KLS1-208-1-16-S
, Header Konnektörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.