FAN 200x200x60MM 220V 0.27A 37W 2800RPM BB 2WIRE - AA20060B22HL
2.079,65₺
Vergiler Hariç: 1.733,04₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AA20060B22HL
- SKU: AA20060B22HL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 200x200x60 |
| Nominal Voltaj | 200 V-240 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.27/0.25 A |
| Nominal Güç | 52/50 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2800/3200 RPM |
| Hava Akışı | 335/350 CFM |
| Ses Seviyesi | 63/68 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.