FAN 162x150x38MM 220V 0.18A 27W 2000RPM BB - RQA1538A2HBL
469,23₺
Vergiler Hariç: 391,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RQA1538A2HBL
- SKU: RQA1538A2HBL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | TIDAR |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 172x150x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.18 A |
| Nominal Güç | 30 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2500 RPM |
| Hava Akışı | 150 CFM |
| Ses Seviyesi | 48 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 5 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +60 °C |