FAN 127x127x38MM 220V 0.16A 24W 2700RPM BB 2PIN
626,00₺
Vergiler Hariç: 521,67₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SA12738H2B
- SKU: SA12738H2B
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | SAVIOR COMP. |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu | 127x127x38 |
| Nominal Voltaj | 220 V-240V |
| AC/DC | AC |
| Nominal Akım | 0.16/0.14 A |
| Nominal Güç | 24/23 W |
| Frekans | 50/60 Hz |
| Hız | 2700/3000 RPM |
| Hava Akışı | 115/140 CFM |
| Ses Seviyesi | 44/47 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Terminals |
| Rulman Tipi | Ball |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |