FAN 120x120x25MM 12V 0.40A 4.80W 2100RPM SB
240,34₺
Vergiler Hariç: 200,28₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DA12025S12M
- SKU: DA12025S12M
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Fanlar |
| Üretici Firma | HENGTAI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Boyutu | 120x120x25 |
| Nominal Voltaj | 12 V |
| AC/DC | DC |
| Nominal Akım | 0.4 A |
| Nominal Güç | 4.8 W |
| Frekans | N/A |
| Hız | 2500 RPM |
| Hava Akışı | 86.65 CFM |
| Ses Seviyesi | 39 dB-A |
| Pin Yapısı | 2 Pins |
| Bağlantı Tipi | Wire Leads |
| Rulman Tipi | Sleeve |
| Pervane Materyali | Plastic |
| Kanat Sayısı | 7 |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |