EFF FLEX SUPPRESSOR SHEET 0.1MM 240X240 - EFF(01)-240X240T0800
4.005,70₺
Vergiler Hariç: 3.338,08₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: EFF(01)-240X240T0800
- SKU: EFF(01)-240X240T0800
Ürün Detayları
| Kategori | Koruyucu ve Emici Materyaller |
| Üretici Firma | KEMET |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | EFF |
| Uzunluk | 240 mm |
| Genişlik | 240 mm |
| Yükseklik | 0.1 mm |
| Montaj Tipi | Non-Conductive, Single Sided |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
Etiketler:
EFF FLEX SUPPRESSOR SHEET 0.1MM 240X240 - EFF(01)-240X240T0800
, EFF(01)-240X240T0800
, İzolasyon Ürünleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.