DIODE ZENER 1W 51V ±5% DO41 THT - TC1N4757ATB
1,16₺
Vergiler Hariç: 0,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TC1N4757ATB
- SKU: TC1N4757ATB
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | TAK CHEONG |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 5 uA |
| Empedance (Zzt) | 95 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 51 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 51V ±5% DO41 THT - TC1N4757ATB
, TC1N4757ATB
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.