DIODE U.FAST Single 1A 1000V THT DO41 - UF4007-HT
1,45₺
Vergiler Hariç: 1,21₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UF4007-HT
- SKU: UF4007-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 70 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 1A 1000V THT DO41 - UF4007-HT
, UF4007-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.