DIODE U.FAST SINGLE 1A 1000V DO214AC (SMA) SMT
0,60₺
Vergiler Hariç: 0,50₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: US1M-HT
- SKU: US1M-HT
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.