DIODE U.FAST Single 1.5A 200V SMT DO214AC (SMA) - STTH1R02A
7,82₺
Vergiler Hariç: 6,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STTH1R02A
- SKU: STTH1R02A
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1.5 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 15 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 1.5A 200V SMT DO214AC (SMA) - STTH1R02A
, STTH1R02A
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.