DIODE U.FAST Dual Cat. 5A 600V THT TO220AB - DHG10C600PB
225,72₺
Vergiler Hariç: 188,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHG10C600PB
- SKU: DHG10C600PB
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Sonic Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Dual Common Cathode |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AB |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 5 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Dual Cat. 5A 600V THT TO220AB - DHG10C600PB
, DHG10C600PB
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.