DIODE TVS 735W 3.3V SOD323 SMT T&R - AQ4020-01FTG
15,16₺
Vergiler Hariç: 12,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: AQ4020-01FTG
- SKU: AQ4020-01FTG
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | LITTELFUSE |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 3.3 V |
| Ters Akım | 500 nA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 30 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 735 W |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 735W 3.3V SOD323 SMT T&R - AQ4020-01FTG
, AQ4020-01FTG
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.