DIODE TVS 600W 75V DO214AA (SMB) SMT - SMBJ75CA
13,62₺
Vergiler Hariç: 11,35₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SMBJ75CA
- SKU: SMBJ75CA
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Yön | Bi-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 7.5 V |
| Ters Akım | 100 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 46.6 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 600W 75V DO214AA (SMB) SMT - SMBJ75CA
, SMBJ75CA
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.