DIODE TVS 600W 150V DC - P6KE150A
5,51₺
Vergiler Hariç: 4,59₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: P6KE150A
- SKU: P6KE150A
Ürün Detayları
| Kategori | TVS Diyotlar |
| Üretici Firma | YAGEO |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| TVS Diyot Tipi | N/A |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO15 |
| Yön | Uni-Direction |
| Voltaj - Ters Standoff (Typ) | 128 V |
| Ters Akım | 1 uA |
| Tepe Darbe Akımı (Maks) (Ippm) | 2.9 A |
| Güç (Tepe Darbe) | 600 W |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE TVS 600W 150V DC - P6KE150A
, P6KE150A
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.