DIODE STAND. Single 1A 1000V SMT DO214AC (SMA) - M7-JQ
0,00₺
Vergiler Hariç: 0,00₺
- Stok Durumu: Stokta Yok
- Ürün Kodu: M7-JQ
- SKU: M7-JQ
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | JIAQI |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |