DIODE STAND. Single 1A 1000V SMT DO214AC (SMA) - GS1M-LTP
1,48₺
Vergiler Hariç: 1,24₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GS1M-LTP
- SKU: GS1M-LTP
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Glass Passivated |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 2 us |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |