DIODE STAND. Single 1A 1000V SMT DO214AC (SMA)
1,32₺
Vergiler Hariç: 1,10₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GS1M-DC
- SKU: GS1M-DC
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AC (SMA) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 1000 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 2.5 us |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |