DIODE LASER RED LASER FOR DVD PLAYER 655nm ROHM - RLD65MPT5-ZZZ
174,31₺
Vergiler Hariç: 145,26₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RLD65MPT5-ZZZ
- SKU: RLD65MPT5-ZZZ
Ürün Detayları
| Kategori | Lazer Diyotlar |
| Üretici Firma | ROHM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Dalga Boyu | 655 nm |
| Voltaj | 2.3 V |
| Akım | 30 mA |
| Güç | 7 mW |
| Çalışma Sıcaklığı | -10 °C ~ +70 °C |
Etiketler:
DIODE LASER RED LASER FOR DVD PLAYER 655nm ROHM - RLD65MPT5-ZZZ
, RLD65MPT5-ZZZ
, Optokuplörler
, Fotokuplörler ve Optikler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.