DIODE CURRENT LIMITING Single 20mA 45V DO214AA SMB - CLD20B
148,86₺
Vergiler Hariç: 124,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: CLD20B
- SKU: CLD20B
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | M.C.C. |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Current Limiting |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 20 mA |
| Voltaj (VRRM) | 45 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE CURRENT LIMITING Single 20mA 45V DO214AA SMB - CLD20B
, CLD20B
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.