DIODE BRIDGE 0.2A 40V SOT143 - BAS4002A
17,28₺
Vergiler Hariç: 14,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS4002A
- SKU: BAS4002A
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | INFINEON |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOT143 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 40 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 200 mA |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 0.2A 40V SOT143 - BAS4002A
, BAS4002A
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.