DIODE 10A 650V SIC SBD GEN1.5 - FFSB1065B
74,89₺
Vergiler Hariç: 62,41₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FFSB1065B
- SKU: FFSB1065B
Ürün Detayları
| Kategori | Schottky Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Silicon Carbide (SiC) Schottky |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO263 (D2PAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Doğrultulmuş Akım | 27 A |
| Tepe Tekrarlanan Ters Voltaj (VRRM) | 650 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |