DIODE 100V 250MA SOD523 - BAS516,115
1,24₺
Vergiler Hariç: 1,03₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BAS516,115
- SKU: BAS516,115
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD523 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 250 mA |
| Voltaj (VRRM) | 100 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 4 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | Automotive(AEC-Q101) |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE 100V 250MA SOD523 - BAS516
, 115
, BAS516
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular