DC/DC CONV 1W 12VDC 5VDC 200mA SIP7 - RKE-1205S/H
401,84₺
Vergiler Hariç: 334,87₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: RKE-1205S/H
- SKU: RKE-1205S/H
Ürün Detayları
| Kategori | DC/DC Dönüştürücüler |
| Üretici Firma | RECOM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | SIP7 |
| Giriş Voltajı | 12 VDC |
| Güç | 1 W |
| Uzunluk | 19.7 mm |
| Genişlik | 7.1 mm |
| Yükseklik | 10.2 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.