CONTROL BOARD ANALOG 4.3" 40P - SAT-630-043-40D-C
460,08₺
Vergiler Hariç: 383,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SAT-630-043-40D-C
- SKU: SAT-630-043-40D-C
Ürün Detayları
| Kategori | TFT Kontrol Boardları |
| Üretici Firma | SATOZ |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Boyutu (İnç) | 4.3 " |
| Çözünürlük | 480x272 |
| Arayüz | PAL, NTSC |
| Sürücü Entegresi | AMT630 |
| Pin Tipi | 40 Pin |
| Besleme Voltajı | 9-18V |
| Uygulama Tipi | Analog |
| Dış Uzunluk | 62 mm |
| Dış Genişlik | 46 mm |
| Dış Yükseklik | 8.97 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 °C ~ +60 °C |