CON.QUICK DISC 13.50X10MM THT R/A BULK - A187260BL2
3,03₺
Vergiler Hariç: 2,52₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: A187260BL2
- SKU: A187260BL2
Ürün Detayları
| Kategori | Quick Disconnect Konnektörler |
| Üretici Firma | JIANHUI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | A18726 |
| Montaj Tipi | THT R/A |
| Cinsi | Male |
| Pin Aralığı | 4.8 mm |
| Sekme Genişliği | 10 mm |
| Genel Uzunluk | 13.5 mm |
| Tel Kalınlığı (AWG) | None |
| Tel Kalınlığı ( mm²) | None |
| Yalıtım | Non-Insulated |
| Kontak Malzemesi | Tin |
| Renk | Gray |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.