CONN HOOD SIDE/TOP ENTRY SZ16B - 09330160401
786,44₺
Vergiler Hariç: 655,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 09330160401
- SKU: 09330160401
Ürün Detayları
| Kategori | Heavy Duty Kapakları |
| Üretici Firma | HARTING |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Han® SNAP |
| Stil | Side And Top Entry |
| Boyutu | 16B |
| Thread Size | N/A |
| Uzunluk | 112 mm |
| Genişlik | 43 mm |
| Yükseklik | 84.5 mm |
| Gövde Rengi | Gray |
| IP Koruma Sınıfı | IP65/IP67 |
| Gövde Materyali | Aluminium-Die Cast |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.