CONN HDR 12PIN(2X6) 2.54mm THT V/T - PPTC062LFBN-RC
32,76₺
Vergiler Hariç: 27,30₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: PPTC062LFBN-RC
- SKU: PPTC062LFBN-RC
Ürün Detayları
| Kategori | Dişi Headerlar |
| Üretici Firma | SULLINS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | PPTC062LFBN-RC |
| Montaj Tipi | THT V/T |
| Bağlantı Tipi | Solder |
| Pin Sayısı | 12 (2x6) Pins |
| Sıra Sayısı | 2 Rows |
| Pin Aralığı | 2.54 mm |
| Kontak Kaplaması | Tin Overall |
| Profil Yüksekliği | 8.5 mm |
| Gövde Rengi | Black |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C~+105 °C |