CAP.POL.4u7 275V 37.5MM 10% X2 FARATRONIC - C42P2475KFSC000
76,26₺
Vergiler Hariç: 63,55₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C42P2475KFSC000
- SKU: C42P2475KFSC000
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 4.7 uF |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Voltaj (AC) | 275 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | 37.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | X2 |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 41 mm |
| Yükseklik | 30 mm |
| Kalınlık | 16 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C42 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.4u7 275V 37.5MM 10% X2 FARATRONIC - C42P2475KFSC000
, C42P2475KFSC000
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.