CAP.POL.470nF 1000VDC 27.5MM 5% MMKP BULK FARATRON - C823A474JB0C450
95,56₺
Vergiler Hariç: 79,63₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: C823A474JB0C450
- SKU: C823A474JB0C450
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | FARATRONIC |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | Radial |
| Bağlantı Tipi | Pc Pins |
| Kapasitans | 470 nF |
| Voltaj (DC) | 1 kVDC |
| Voltaj (AC) | 600 VAC |
| Tolerans | ±5 % |
| Bacak Aralığı | 27.5 mm |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | None |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | N/A |
| Genişlik | 32 mm |
| Yükseklik | 33 mm |
| Kalınlık | 18 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +105 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | C82 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |
Etiketler:
CAP.POL.470nF 1000VDC 27.5MM 5% MMKP BULK FARATRON - C823A474JB0C450
, C823A474JB0C450
, Kapasitörler
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.