CAP.POL.400uF 330VAC
3.810,99₺
Vergiler Hariç: 3.175,82₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 4.16.84.39.94
- SKU: 4.16.84.39.94
Ürün Detayları
| Kategori | Film Kapasitörler |
| Üretici Firma | DUCATI |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Radial/Stud |
| Bağlantı Tipi | Screw Terminals |
| Kapasitans | 400 uF |
| Voltaj (DC) | 600 VDC |
| Voltaj (AC) | 330 VAC |
| Tolerans | ±10 % |
| Bacak Aralığı | N/A |
| Bacak Formu | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çap | 75 mm |
| Uzunluk | 254 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Kalınlık | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -25 °C ~ +70 °C |
| Özellikler | N/A |
| Seriler | 416 |
| Dielektrik Malzeme | Metallized Polyproplene |